Meibes


Компанія Meibes була заснована навесні 1961 братами Альфредом і Гельмутом Майбес і на початку своєї діяльності обмежувалася тільки збутом опалювального обладнання.
1968 брати Майбес отримали патент на технології швидкого монтажу, і в тому числі на унікальний фланець Meibes.
Зрізи на плоскій частині фланця дозволяють просто змонтувати накидну гайку на арматуру (кульовий кран, змішувач) і розподільний, тим самим отримати з’єднання типу американка під плоске ущільнення найпростішим чином. Це і лягло в основу технології швидкої збірки і спрощення виробництва.
Meibes сьогодні це промислове підприємство по збірці техніки швидкого монтажу для систем опалення, установок використання сонячної енергії і теплових насосів, що експортує свою продукцію в 28 країн світу. В даний час більше 200 співробітників компанії в Німеччині розробляють і випускають інноваційні продукти Meibes, а також OEM продукцію для своїх замовників.
Компанія була нагороджена сертифікатами за її внесок у розвиток енергоефективних технологій та продуктів, а також за видатну якість і дизайн.ZILMET S.p.A.


ZILMET S.p.A. – найбільший в Європі виробник мембранних розширювальних баків і гідроакумуляторів, а також резервуарів для насосів. Завдяки багаторічному досвіду, широкому асортименту виробів, а також обсягам виробництва, що становить більше 30 000 готових виробів на день, Zilmet зміг не тільки вийти на світовий ринок, але і зайняти лідируюче положення серед виробників подібної продукції.
Підприємству ZILMET S.p.A. належать п’ять заводів, кожен зі своїм спеціалізованим діапазоном виробництва. Загальна площа, зайнята підприємством – близько 200 000 кв.м., з яких 140 000 кв.м. – це виробничі цехи. Якість продукції Zilmet було перевірено Міжнародною Організацією по Стандартизації і підтверджено сертифікатом ISO: 9001.
Постійний складський запас а також наявність більше 8000 найменувань сертифікованої, високоякісної, виключно європейської продукції для водопостачання, опалення і каналізації гарантує нашим клієнтам своєчасну поставку комплектуючих для реалізації проектів будь-якої складності.Danfoss


Danfoss – датська компанія, міжнародний концерн з виробництва теплової автоматики, холодильної техніки, приводної техніки та промислової автоматики.
Компанія заснована в 1933 році Мадс Клаусеном як Dansk Køleautomatik- og Apparat-Fabrik і нині об’єднує десятки сучасних підприємств на чотирьох континентах, має дочірні компанії та торгові представництва більш ніж в 100 країнах світу.
Продукція яка випускається концерном забезпечує підвищення ефективності виробництва, економію енергоресурсів, поліпшення умов праці, охорону навколишнього середовища.
Продукція відрізняється високою надійністю і довговічністю завдяки постійному вдосконаленню і строгому контролю якості.ТОВ « ВАЛРОМ УКРАЇНА »


ТОВ « ВАЛРОМ УКРАЇНА » було створено в 2005 році і входить вона до групи FONDITAL з виробничими підприємствами в багатьох країнах, серед яких: Італія, Німеччина, Іспанія, Румунія, Польща та інші.
ТОВ «ВАЛРОМ УКРАЇНА» виробляє, імпортує і продає труби і фітинги з термопластичних матеріалів, які застосовуються для мереж водо- і газопостачання, а також для мереж внутрішньої і зовнішньої каналізації:
• труби і фітинги з поліетилену марок РЕ80 і РЕ100 для мереж водо- і газопостачання;
• труби і фітинги з поліпропілену для внутрішніх каналізаційних мереж;
• труби і фітинги з полівінілхлориду (ПВХ) для мереж внутрішньої і зовнішньої каналізації;
• резервуари для зберігання питної води та рідкого палива;
• міні-станції для очищення стічних вод.
Всі вироби ТОВ «ВАЛРОМ УКРАЇНА», відповідають діючим європейським і українським нормам.Golan Plastic Products


Сьогодні ринок полімерних труб преміум сегменту представлений всього декількома системами . Однією з них є система Golan – Aqua- Pex – яка найбільш динамічно розвивається на нашому ринку. В Україну систему поставляє відома ізраїльська компанія Golan Plastic Products , заснована в далекому 1960 році.
Свій активний розвиток завод Golan Plastic Products почав з 1975 року, коли на підприємстві було освоєно випуск полімерних труб із зшитого поліетилену PEX – a для гарячого водопостачання та опалення , самого революційного матеріалу в цій галузі. Але компанія не стояла на місці і вже в 1991 році була запущена лінія по виробництву PEX – с, більш дешевого матеріалу з сімейства ПЕКС – ів , орієнтованого на регіони з м’яким кліматом і більш високою середньорічною температурою .
Наступним етапом розвитку стало налагодження в 1997 році виробництва металопластикових труб PEX – Al – PEX. Відмінною рисою цих труб є використання «зшитого поліетилену» PEX – c для внутрішнього шару. Алюмінієвий шар з ПЕКС – ом з’єднується спеціальною клейовою основою. У поєднанні з лазерним зварюванням встик внутрішнього алюмінієвого шару, а не накладається, плюс покриття зовні алюмінієвого шару PE -Xb , дало можливість значно поліпшити механічні та температурні характеристики даних труб у порівнянні з їх аналогами .
У нашій країні продукція заводу Golan Plastic Products представлена системою преміум сегменту. Система Golan – Aqua- Pex проходить постійні тестування в багатьох відомих європейських лабораторіях (DVGW & SKZ (Німеччина), ETA (Данія), KIWA (Нідерланди) AENOR (Іспанія) та ін.). Це дозволяє їй заслужено володіти міжнародним сертифікатом якості ISO 9001 і що важливо екологічним міжнародним сертифікатом ISO 14001.KERMI


З моменту появи людства, кожен індивідуум прагне забезпечити максимально комфортні умови для свого існування. Час не стоїть на місці, а тому на зміну громіздким і малоефективним вогнищам , обігріваючим наших предків у холодний осінньо-зимовий період, прийшли компактні і високопродуктивні сталеві радіатори опалення.
Сталеві опалювальні радіатори – найпопулярніший різновид опалювальних пристроїв у всіх цивілізованих країнах. Особливо це стосується радіаторів опалення з Німеччини – Кермі. Радіатор опалення Кермі це досконалий прилад, що володіє високою тепловіддачею і стильним сучасним дизайном. Одного разу встановивши сталеві радіатори Кермі, можна не турбуватися про тепло і затишок. Не важливо будинок це або просторе офісне приміщення. Потужні радіатори з Німеччини дозволяють забути про те, що за вікном холоднеча. Сталевий радіатор Кермі призначений для оснащення опалювальних систем офісних, житлових і адміністративних приміщень. Саме сталевим опалювальним радіаторам під силу впоратися з тими завданнями, які непідвладні іншим аналогічним пристроям.
Cталеві опалювальні радіатори Кермі мають невисоку теплову інерцію, що надає широкі можливості для установки найбільш комфортної температури. Кожен панельний радіатор Кермі відмінно впишеться в інтер’єр, будучи малопомітним, але дуже важливим високофункціональним елементом в системі опалення.Tiemme Raccorderie


Tiemme Raccorderie є міжнародним лідером у сфері виробництва та збуту виробів для водо-теплопостачання.
Досвід і здатність до інновацій, творчий підхід і виробництво тільки Італійської продукції, традиція і культура, уважний сервіс і повага до навколишнього середовища – це переваги компанії, що дозволяють створювати рішення для систем водо-теплопостачання Tiemme, які являють собою ідеальне поєднання технічних знань і високої якості матеріалів.
Протягом багатьох років Tiemme вивчає і пропонує нові сфери застосування виробів для водо-теплопостачання, надаючи працівникам сектора продукцію з високими технічними характеристиками.
Це дозволило Tiemme створити найширший асортимент продукції та зарекомендувати себе на ринку систем в якості «комплексного постачальника», здатного задовольнити найрізноманітніші вимоги в галузі водо-теплопостачання.
Предметом гордості Tiemme є здійснення всього виробничого процесу на території Італії з метою забезпечення високої якості, абсолютної безпеки і надійності своїх виробів і сістем. Крім того, компанія щорічно інвестує значні ресурси в діяльність з досліджень і розробок нових рішень.Protherm

Компанія Protherm це перш за все відомий європейський виробник опалювальної техніки. Багаторічний досвід і успішні продажі обладнання характеризують її як надійного виробника високоякісної продукції.

Protherm здійснює продаж в багатьох країнах на різних континентах і завдяки гарантовано високій якості та доступним цінам ця торгова марка завоювала довіру споживачів.

Асортимент продукції нараховує більше 95 найменувань, серед них є і класичні рішення, такі як газові котли, електричні котли, бойлери, твердопаливні котли, а також, інноваційні продукти, такі як конденсаційні котли.

Особливістю діяльності компанії на українському ринку є надання професійного сервісу по всій території України. Сервісне обслуговування здійснюється як силами власного сервісу, так і з залученням компаній-партнерів, фахівці яких в обов’язковому порядку проходять спеціальне навчання по продукції Protherm.Vaillant


Компанія Vaillant є міжнародним лідером на ринку технологій опалення та вентиляції. Vaillant пропонує клієнтам у всьому світі екологічно чисті та енергозберігаючі системи опалення та вентиляції, засновані, головним чином, на поновлюваних джерелах енергії. Портфель продукції складається з традиційних і конденсаційних газових котлів, газових і електроводонагрівачів, сонячних систем, теплових насосів та високотехнологічної автоматики. Портфель пакетних пропозицій доповнює асортимент продукції.
Компанія Vaillant Group була заснована в 1874 році і досі є повністю сімейним підприємством. Продукція Vaillant присутня на українському ринку з 1990-х років.SANHA


SANHA – одне з провідних підприємств Німеччини з виробництва труб і з’єднань в області сантехніки та кондиціонування для житлових і промислових будівель, а також для суднобудування. Продукти SANHA встановлені в численних будівлях в Німеччині, а також по всій Європі, Скандинавії та України. Такий успіх став можливим завдяки багаторічної практики, орієнтованої на клієнта та довгострокової стратегії підприємства:
Інноваційна техніка, безкомпромісна якість і всеосяжний сервіс -відмінна якість сполучної техніки SANHA. Завдяки наявності чотирьох власних заводів і сертифікованої системи менеджменту якості SANHA пропонує найвищу якість. Від традиційних фітингів під пайку, зварювання і різьбових фітингів з міді, нержавіючої сталі, бронзи або ковкого чавуну до складних сучасних систем на штепсельних з’єднаннях і прес-систем для металевих трубопроводів і трубопроводів зі штучних матеріалів. Вода, газ, опалення, пневматика і промислове застосування – для кожного інсталяційного завдання у SANHA є відповідне рішення!Grundfos


ГРУНДФОС є світовим лідером серед передових рішень з виробництва насосів, який диктує тенденції в технології обробки води.
Основна частина діяльності в датської компанії ГРУНДФОС відбувається в маленькому містечку, Б’єрінгбро, де компанія була заснована в 1945 році. Крім того ГРУНДФОС має об’єкти в інших містах Данії.
Група ГРУНДФОС представлена більш ніж 80 компаніями в більш ніж 55 країнах. Крім того продукція ГРУНДФОС продається в багатьох країнах місцевими дистриб’юторами.
ГРУНДФОС працює на ринку насосів вже більше 60 років.ВІЛО УКРАЇНА


Представництво німецького концерну WILO SE в Україні розпочало свою діяльність в 1998 році.
ВІЛО УКРАЇНА постачає в Україну сучасне насосне обладнання для систем опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, кондиціювання. Надійність обладнання WILO зумовлено якістю конструкцій та виготовлення, зручністю в монтажі та експлуатації.
Енергоефективність – пріоритетний показник при виборі насосного обладнання.
Енергозберігаючі насоси Wilo встановлені на провідних підприємствах ЖКГ, промислових підприємствах та водоканалах України. Використання цього обладнання дозволяє значно скоротити витрати на електроенергію.HERZ Armaturen GmbH

У 1896 р. у Відні засновано компанію Gebauer & Lehrner KG, виробника сантехнічної, опалювальної арматури, а також арматури для пивної та винної промисловостей, яка була найпотужнішим на ті часи виробником на всій території Австро ­ Угорської Імперії, яку в 1973 році перейменовано в Акціонерне Товариство HERZ Armaturen AG, а в 1996 році – в компанію HERZ Armaturen GmbH.

Сьогодні HERZ здійснює свою міжнародну діяльність в більш ніж 70­ти країнах по всьому світу з центрального офісу у Відні. Сьогодні HERZ це один з найпотужніших європейських виробників арматури для систем опалення, водопостачання та холодопостачання, метою якого є досягнення повноправного лідерства в даній сфері.Caleffi


Caleffi розробляє і виробляє комплектуючі для систем опалення, кондиціонування і водопостачання, систем теплообліку і особливі комплектуючі для систем на оновлюваній енергії.
У 2014р. налічує більше 1000 співробітників, що працюють як в італійському центральному офісі, так і в закордонних філіях, здійснюється продаж у понад 70 країнах і має зареєстрований товарообіг, що становить більш 235 мільйонів Євро.
Об’єднання сьогодні складається з 15 Компаній, 2 представницьких офісів та 3 виробничих підприємств, всі вони знаходяться в Італії.

Поділитися: