vl

Літо – час оновлення

Зараз, перед початком опалювального сезону, як найдоречніше буде задуматися про можливості економії в наступному опалювальному сезоні. Можливо Вам треба зробити реконструкцію існуючої котельні, або правильно обрати котла під час купівлі.

Оскільки опалення займає основну вартість загальної суми рахунків за комунальні послуги, тому саме цьому питанню приділяється особлива увага. Відчутна економія тут неможлива без заміни центрального елемента системи – котла.

Найкращим варіантом з точки зору економії, є конденсаційний котел. Він дозволяє економити витрати на газ до 20% у порівнянні із звичайними котлами.

А зараз є можливості, які допомагають отримати ще й приємні бонуси.

При купівлі котла Ви можете отримати у подарунок кімнатний термостат VRT 50. Це ідеальний варіант для квартири або 1 поверхового будинку. Кімнатний термостат, зумовлює вмикання котла лише за умови зниження температури в приміщенні і автоматичне вимкнення при досягненні потрібної, допоможе економити на роботі обладнання та постійно підтримувати обрану Вами температуру.
У випадку якщо у Вас не вистачає коштів, то Ви можете отримати безвідсоткову розстрочку на період 6 місяців від наших партнерів OTP Bank.
Також можна скористатися програмою IQ energy та додатково отримати знижку до 20 %*.
За більше детальною інформацією та допомогою у виборі котла звертайтеся до офіційного представника «Vaillant» у Рівненській області – компанії «Теплосфера».
(096) 652 70 70
(096) 652 70 42
(096) 469-52-78
www.facebook.com/teplosferar
www.teplosfera.com
*Під знижкою мається на увазі компенсація від вартості обладнання у розмірі до 20 %

Поділитися:

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *