IMG_2239

Сонячні фотопанелі BISOL у м. Рівне

Нещодавно ми підписали черговий Договір про співпрацю і відтепер компанія Теплосфера - представник BISOL Group на Заході України, найбільшого європейського виробника в галузі енергоефективних технологій. Для ознайомлення з продукцією та самим виробництвом нас запросили в місце, де народжується високотехнологічна 100% євпропейська продукція світового класу. Це завод по виготовленню фотоелектричних панелей компанії BISOL.
Він розташований у невеличкому містечку Преболд у Словенії. BISOL Group, це європейський виробник преміальних фотоелектричних модулів та монтажних систем для них. Весь спектр їх продукції представлений вже у 55 країнах, віднедавна і в Україні.

Дана поїздка, це чудова нагода пересвідчитись, як створюється  високотехнологічне обладнання, адже у BISOL Group працюють, без перебільшень, експерти світового рівня у цій галузі промисловості, котра розвивається дуже стрімкими темпами і вимагає креативних та ефективних рішень, аби дотримуватись високих стандартів, прийнятих компанією із самого початку своєї діяльності.

Ми цілком розділяємо таку позицію і можемо вас запевнити в якості продукції BISOL зі своєї сторони також.
Звертайтесь до нас вже зараз і ви не тільки зможете купити сонячні панелі BISOL, але  ми розрахуємо, доставимо та змонтуємо "під ключ" вашу власну сонячну електростанцію, котра повністю задовільнить ваші потреби в побутовій електроенергії а також допоможемо отримати "Зелений тариф", котрий дозволить значно економити кошти під час використання електроенергії з ЛЕП на час, коли продуктивність вашої електростанції через погодні умови падатиме.

Постійні стрес-тестування гарантують високу кліматичну стійкість сонячних панелей, а гарантія 25 років від виробника - ще один доказ надійності та високої якості сонячних панелей BISOL.

Поділитися:

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *