SV2_0319

Декілька порад з енергоефективності

  Компанія Теплосфера підібрала декілька способів, як зменшити Ваші витрати на обігрів будинку чи квартири.

  Починаємо з балансування системи опалення. При тривалій експлуатації системи опалення починають функціонувати з порушеннями (погіршується розподіл теплоносія, циркуляція та інші показники), тим самим погіршуючи комфортність проживання та додаткові витрати Ваших коштів. Незалежні дослідження показують: гідравлічне балансування опалювальної системи може підвищити її енергоефективність на 15 відсотків.

  Якщо зменшити температуру в помешканні на 1°С, витрати на опалення знизяться на приблизно 6 %. Найкраще знижувати температуру по ночах на 5°C. Вже за дві години до того, як іти спати, Ви можете повернути вентиль опалення вниз.

  Щільні шви на вікнах і дверях є обов’язковою умовою для економної системи опалення. Перед опалювальним сезоном перевірте і в разі потреби замініть ущільнення.

Для провітрювання Вам слід відчинити вікно повністю на короткий час (приблизно 5 хвилин), а не тримати його з відхиленою щілиною. Шпарина у вікні приносить мало свіжого повітря, але випускає багато тепла.

  І саме головне – це регулярне й фахове обслуговування опалювальної техніки. Регулярне обслуговування подовжує строк служби Вашої опалювальної установки, забезпечуючи її надійну та безперебійну роботу. Лише в такому разі підведена енергія буде використана ефективно й без шкідливих наслідків для довкілля.

  Використовуючи сучасне обладнання навчений фахівець налаштує режим роботи опалювального облад-нання з меншими викидами CO2 завдяки економному й екологічному режиму роботи. Збільшити ККД конденсаційного котла для зменшення витрат палива, а також продовжити строк служби котельної установки при високій надійності в роботі.

  Обслуговування вимагає високих фахових знань. Техніку має підтримувати в належному стані навчений фахівець із відповідним інструментом. Професіонал із сервісу перевіряє всі системні компоненти, шукаючи можливі забруднення чи зношування. При цьому відбувається контроль функцій обладнання, важливих для безпеки та керування.

 SV2_0255 SV2_02615 SV2_0329

Поділитися:

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *